Moje jméno je Petr

V odvětví fitness a zdravého životního stylu se pohybuji již 5. rokem. Za celou tu dobu jsem se v této oblasti aktivně vzdělával prostřednictvím veřejně dostupné literatury a videí, nejvíce mi však daly experimenty na mě samotném a uvádění teoretických poznatků do praxe.

V létě roku 2020 jsem získal akreditaci od MŠMT(Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy), a to úspěšným absolvováním kurzu a složením odborné zkoušky ve vzdělávacím středisku Improve Academy v Praze.

Pro někoho to kurzem končí, pro mě to jím začalo. Chci se neustále vzdělávat a absolvovat další kurzy, abych mohl svou práci vykonávat co nejlépe. Nicméně nejvíce radosti a zároveň zkušeností mi dává spolupráce s mými klienty!

Nyní se mohu plně věnovat tomu, co mám rád a co mi v životě dává smysl, tedy pomoc a předávání mých zkušeností těm, kteří chtějí dosáhnout skutečné změny!


Můj příběh

Léto 2017(64 kg) vs. Léto 2020(70 kg)

„Trpělivost je matka úspěchu!“

Se cvičením a zdravým životním stylem jsem začal v roce 2017. Moje začátky byly krušné, z počátku jsem cvičil doma s pár činkami a vlastní vahou. Byl jsem doslova jako párátko(64 kg na 1.fotce), v té době jsem hrál ještě závodně fotbal. O mých stravovacích návycích a nastavení tréninku a technice provedení cviků nemluvě, dělal jsem všechno špatně. Jít do posilovny pro mě nepřipadalo v úvahu, styděl jsem se, navíc jsem cvičit prostě neuměl. Bohužel mne nenapadlo si nechat poradit zkušenějším trenérem a nechat se tímto procesem provést a ušetřit spoustu času a nervů, dnes bych byl jistě moudřejší. Několik měsíců potom, co jsem se odhodlal vystoupit z komfortní zóny a jít sám do fitka, jsem byl stále zmatený jak lesní včela. Postupně se však začaly dostavovat výsledky, což mě motivovalo. Z různých zdrojů jsem neustále nasával informace o tom, jak co nejefektivněji nabrat svalovou hmotu, posléze zase jak co nejšetrněji zhubnout. Zpětně jsem pyšný na to, že jsem tyto jednotlivé kroky udělal, přesto, že jsem se nevyhnul spoustě zbytečností, byla to cesta, díky které teď můžu pomoci vyřešit stejný problém třeba tobě.